Ariana e do kaq shumë vjehrrën, ia bëri dhuratën më të bukur për 8 Mars – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ariana e do kaq shumë vjehrrën, ia bëri dhuratën më të bukur për 8 Mars

18:47 | 08 Mars 2019

Ajo u bë e njohur si gruaja e këngëtarit, Ermal Fejzullahut.

Ariana Fejzullahu tani famën më të madhe po e arrinë vetë me paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo komentohet shumë e sidomos për raportin e saj me vjehrrën e saj, Nerën.

E sot, për 8 Mars ajo ia ka dhuruar nënës së Ermalit dhuratën më të bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!