Ariana e Kida shoqe të ngushta, shikoni çfarë bëjnë bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana e Kida shoqe të ngushta, shikoni çfarë bëjnë bashkë

15:43 | 05 Shkurt 2019

Ariana Fejzullahu dhe këngëtarja e njohur Kida ndonëse nuk e dini janë shumë shoqe të mira dhe çdoherë publikojnë foto me njëra tjetrën.

Ato janë parë bashkë shumë herë dhe nuk hezitojnë të tregojnë sa shumë e duan njëra-tjetrën, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bëjnë postime të ndryshme.

Sot, ato kanë postuar një foto nga vetura ku shihet se kanë dalë bashkë./ORAinfo/

Komento: