Ariana krejt në të bardhë, del me këtë pamje rrugëve të Vjenës

13:01 | 13 Janar 2019

Ariana Fejzullahu ëshë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali duket se tani kanë shkuar në Vjenë për të pushuar dhe nga fotot që I postojnë duket se po e shijojnë shumë.

Mirëpo, duke e ditur që Ariana shquhet për veshjen e saj plot stil, ajo atje e ka bërë të njëjtën gjë duke u veshur gjithmonë me plot shije. E në një foto që e ka postuar sot, ajo ka marrë gjithë vëmendjen me veshjen e saj krejt në ngjyrë të bardhë./ORAinfo/

Komento: