Ariana kthehet nga Dubai, por nuk do të besoni në çfarë gjendje ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana kthehet nga Dubai, por nuk do të besoni në çfarë gjendje ka përfunduar

16:25 | 29 Janar 2019

Ariana Fejzullahu është një ndër personazhet më të njohura të publikut shqiptar.

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe e arriti vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo sapo u kthye nga Dubai dhe në fotot që I ka postuar ajo duket shumë bukur dhe tejet tërheqëse.

Ndonëse është nënë e tre fëmijëve, ajo mund të quhet si një ndër femrat më në formë shqiptare./ORAinfo/

Komento: