Ariana lë Ermalin e fëmijët në shtëpi, iu befason me çfarë veshje del me shoqe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana lë Ermalin e fëmijët në shtëpi, iu befason me çfarë veshje del me shoqe

21:06 | 07 Shkurt 2019

Ariana është gruaja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut, dhe si e tillë u njoh në publik e në media.

Mirëpo, tani ajo famën e madhe po e arrin vetë duke u paraqitur gjithmonë tërheqëse dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve ajo është tejet aktive në rrjete sociale me postime të shumta.

E sot, ajo shihet se ka dalë me shoqe, e që veshja e saj plot stil merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: