Ariana na prezanton me shtëpinë, kaq luksoze është ajo

18:47 | 06 Mars 2019

Ajo u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Tani, Ariana Fejzullahu është një prej personazheve më të përfolura dhe krejt kjo falë paraqitjeve të saj gjithmonë elegante dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka postuar foto me të cilën na ka prezantuar me shtëpinë e saj shumë luksoze./ORAinfo/

Komento: