Ariana në muajt e parë të shtatzënisë, bëri veprimin që s’e priste askush – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana në muajt e parë të shtatzënisë, bëri veprimin që s’e priste askush

16:05 | 06 Maj 2019

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzuallahut.

Ndonëse u bë e njohur pas martesës me këngëtarin, janë paraqitjet e saj plot stil ato që e kanë bërë edhe më të njohur në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Ermali tani po presin të bëhen prindër për herë të katërt.

E gjatë kësaj shtatzënie, Ariana e ka mbyllur instagramin e saj e këtë veprim të sajin nuk e ka pritur askush./ORAinfo/

Komento: