Ariana një ‘modele’ me plot stil, do t’iu lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana një ‘modele’ me plot stil, do t’iu lë pa fjalë

20:02 | 19 Janar 2019

Ariana Fejzullahu ëshë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është tejet e përkushtuar në familjen e saj, Ariana është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

E Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me një veshje plot stil dhe që e bëjnë të duket si modele./ORAinfo/

Komento: