Ariana vesh fustan të shkurtë, i vë në pah këmbët e “nxira” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana vesh fustan të shkurtë, i vë në pah këmbët e “nxira”

17:04 | 26 Janar 2019

Sa herë që bëhet fjalë për stilin dhe trendin në modë, nuk ka si mos të hyjë në këtë listë edhe blogerja e njohr, Ariana Fejzullahu.

Ajo është tejet e përfolur, e cila tërheq gjithmonë vëmendje në rrjetet sociale, ku edhe imazhet e saj marrin pëlqime dhe komente të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Këtë herë po që ka goditur me paraqitjen e fundit, teksa mbante të veshur një fustan të shkurtër, duke shijuar rrezet e diellit dhe plazhën.

Siç kujtojmë, ajo së bashku me Ermalin dhe fëmijët po shijojnë ditët më të mira në Dubai.

Komento: