Ariana vishet me shumë stil, i gjithë Stambolli sytë kah ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana vishet me shumë stil, i gjithë Stambolli sytë kah ajo

13:58 | 22 Shkurt 2019

Gruja e këngëtarit të njohur kosovarë Ermail Fejzullahu Ariana po vazhdon të jëtë po thuajse qdo dteë pjesë e mediat rozë.

Ajo është nje femer shumë atraktive e cila është shumë ë dashur për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Ardiana krahas angazhimeve është mfajt aktive në rrjete sociale e sidomos në instagram, ku bën postime nga më të ndrshmet.

Sot Ariana vjen me një imazh nga Stambolli ku si gjithmonë duket me shumë stil e gjithë vëmen stil dhe gjithë vëmendjen e marrin syzet e saj./ORAinfo/

Komento: