Ariana vjen me dedikimin më ‘emocionues’ për vjehrrin e saj

11:22 | 12 Janar 2019

Ariana Fejzullahu ëshë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana nuk ka hezituar asnjëherë të na tregojë marrdhënien e mirë që e ka me nënën dhe babain e Ermalit.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet kënga e re e Sabri Fejzullahun, e ajo çka bie në sy është se ajo si mbishkrim ia vë fjalën ‘Mbret’./ORAinfo/

Komento: