Arta i lë fëmijët në shtëpi, darkon me burrin e saj, vëmendje merr veshja e tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arta i lë fëmijët në shtëpi, darkon me burrin e saj, vëmendje merr veshja e tyre

23:21 | 27 Janar 2019

Arta Bajrami sonte ka vendos që të darkojë jashtë shtëpisë me më të dashurin e saj, pra me burrin.

Çifti janë veshur dhe rregulluar, dhe kanë vendos që këtë darkë ta hanë vetëm ata të dy, pa praninë e fëmijëve dhe askujt tjetër.

Është Arta, ajo e cila këtë foto e ka bërë publike në rrjetin social “Instagram, duke treguar se si po kënaqet me të shoqin në këtë darkë romantike.

Ajo që bije në sy si zakonisht është stili dhe veshja e shtrenjtë dhe e bukur e Arta Bajramit.

Ja sa bukur duken bashkë çifti.

Komento: