Arta kujton gjyshen dhe nusen e dajës me këtë foto, nuk do ta besoni si dukej kur ishte e vogël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arta kujton gjyshen dhe nusen e dajës me këtë foto, nuk do ta besoni si dukej kur ishte e vogël

20:14 | 03 Shkurt 2019

Këto janë me të dashurat e Arta Bajramit.

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami njihet për projektet e saj muzikore dhe zërin unik që ka.

Edhe pse është e angazhuar në karrierë, ajo nuk lë anash familjen e ngushtëshkruan “Kosovarja”.

Përmes një imazhi që ka postuar sot kur ajo ishte e vogël, Arta tregon se që nga ajo kohë ka raporte të ngushta me gjyshen dhe nusen e dajes.

Këtë më së miri e dëshmon mbishkrimi i saj në foto.

Komento: