Asu ndryshon komplet lukun, ja në çfarë gjendje ka përfunduar

20:42 | 13 Janar 2019

Melisa Pamuk është njëra ndër aktoret më të bukura dhe të pëlqyera turke, brenda dhe jashtë Turqisë.

Tek ne ajo njihet nga roli i ”Asusë”, nga seriali i njohur turk, ”Kara Sevda”, e bukur dhe me një stil të veçantë që ka në serial ajo vazhdon të jetë edhe në jetën reale.

Krahas angazhimeve në karrierë aktorja nuk lë anash ndjekësit e saj, për të cilët publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj. Së fundmi bukuroshja 27 vjeçare ka bërë një ndryshim në dukjen e saj, ajo ka shkurtuar flokët, të cilat i kishte të gjata dhe të shëndosha.

Në imazhet e publikuara së fundmi, duket se edhe ky stil i flokëve po i shkon shumë për fytyre.

Komento: