‘Asu’ në gjendje aspak të mirë, përfundon në spital – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Asu’ në gjendje aspak të mirë, përfundon në spital

19:33 | 14 Shkurt 2019

Melisa Pamuk është aktorja dhe modele turke, dhe një ndër më të njohurat jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me roln e ‘Asu’ në serialin e njohur turk ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe sot ka postuar një foto që i ka shqetësuar të gjithë fansat e saj.

‘Asu’ shihet e shtrirë në spital dhe me infusion në dorë./ORAinfo/

Komento: