‘Asu’ në serial të ri, pranë vetes ka aktorin me prejardhje shqiptare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Asu’ në serial të ri, pranë vetes ka aktorin me prejardhje shqiptare

17:06 | 30 Janar 2019

Melisa Pamuk është aktorja dhe modele turke, dhe një ndër më të njohurat jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me roln e ‘Asu’ në serialin e njohur turk ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

‘Asu’ pas këtij seriali është angazhuar edhe në seriale dhe filma të tjerë.

E në këtë të fundit që është duke u xhiruar, ‘Asu’ shfaqet pranë aktorit me prejardhje shqiptare, Kivanc Tatlitug./ORAinfo/

Komento: