Atifetja si zonjë e vërtetë, rregullohet dhe vesh kompletet më të bukura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Atifetja si zonjë e vërtetë, rregullohet dhe vesh kompletet më të bukura

10:35 | 31 Janar 2019

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka qenë presidentja e parë femër në Kosovë dhe deri më tani edhe e fundit.

Ajo gjatë mandatit të saj ka qenë në qendër të mediasve, sidomos për disa gafa që bënte gjatë fjalimeve të saj, shkruan ORAinfo.

Por, gjithashtu ajo që gjithmonë ka tërhequr vëmendjen ka qenë veshja ekstravagante e ish-presidentes.

Atifetja tashmë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat si gjithmonë po duket një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: