Atletico merr vendim të papritur për Lemar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Atletico merr vendim të papritur për Lemar

21:49 | 23 Qershor 2022

Atletico Madrid, është i hapur për oferta për Thomas Lemar gjatë afatit kalimtar të verës, GOAL mund të konfirmojë, me gjigantët e Ligës të etur për të shmangur humbjen e sulmuesit francez me pagesë.

Anësori 26-vjeçar ka qenë në kryeqytetin spanjoll që kur bëri një lëvizje prej 72 milionë eurosh (62 milionë £/76 milionë dollarë) nga Monaco në 2018, përcjell ORAinfo.

Marrëveshja e tij aktuale tani ka vetëm 12 muaj për t’u ekzekutuar dhe Atletico po kërkon të arkëtojë para derisa ata ende munden./ORAinfo/

Komento: