‘Azra’ është e lidhur me këtë aktor të njohur turk, do të befasoheni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

‘Azra’ është e lidhur me këtë aktor të njohur turk, do të befasoheni

18:55 | 14 Mars 2019

Alina Boz është një ndër aktoret më të njohura turke.

Me rolet e saj ajo arriti të jetë shumë e njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo po bëhet gjithnjë e më e njohur sidomos me rolin e saj të ‘Azrës’ në serialin, ‘mos ma lësho dorën’.

E jashtë nga seriali mediat turke flasin për një lidhje të mundshme të saj me aktorin e njohur, Mithat Can Ozer./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!