Babai i tyre në lidhje dashurie, si e pritën këtë Anita e Lola? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Babai i tyre në lidhje dashurie, si e pritën këtë Anita e Lola?

09:46 | 29 Janar 2019

Është ndër moderatoret me të njohur në Kovovë.

Muçaj Mustafë Muçaj është imazhi i lajmeve qendrore në televizionin publik të Kosovës, në “RTK”.

Muçaj është ndër personazhet që asnjëherë nuk kanë pëlqyer të konsumohen, të jenë kudo, në çdo vend.

Ai, ka ditur ta ruajë imazhin e tij dhe të kultivoj respekt tek njerëzit.

Mustafë Muçaj, përjetoi humbjen më të madhe në jetë, atë të bashkëshortes, që ishte personi më i dashur për të, shkruan Kosovarja.

Siç dihet, Mustafë Muçaj tashmë ka ndërtuar një jetë të re në krahët e një femre tjetër. Prezantuesi është parë edhe në publik me të dashurën.

Të bijat e tij, Anita e Lola, vazhdojnë ta ruajnë e kultivojnë dashurinë e madhe për të atin, i cili mbetet figura më e rëndësishme në jetën e tyre.

Komento: