Barcelona afër marrëveshjes me lojtarin e Chelseas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona afër marrëveshjes me lojtarin e Chelseas

23:59 | 02 Korrik 2022

Barcelona është duke mbyllur një marrëveshje për mbrojtësin e Chelseat, Marcos Alonso.

Alonso ka deklaruar hapur se dëshiron të transferohet te Barça këtë verë me më pak se një vit për të vazhduar kontratën e tij aktuale, përcjell ORAinfo.

Sport thotë se Barca dhe Chelsea janë në bisedime të avancuara për një tarifë për mbrojtësin e majtë të Spanjës.

Barça pret të paguajë më pak se 10 milionë funte për të nënshkruar me Alonson./ORAinfo/

Komento: