Bebe Rexha bën hapin e madh, kërkon bashkëpunim me Dua Lipën dhe Rita Orën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bebe Rexha bën hapin e madh, kërkon bashkëpunim me Dua Lipën dhe Rita Orën

12:24 | 29 Janar 2019

Me këto këngëtare dëshiron bashkëpunim Bebe Rexha.

Bebe Rexha përmes një postimi ne Tëitter ka bërë të ditur që dëshiron bashkëpunim me Rita Orën ,Dua Lipën dhe Ava Max shkruan lajmi.net.

Dua bashkëpunim me Rita Orën ,Dua Lipén dhe Aava Max shkruan Bebe duke ia shoqëruar edhe ngjyrat kuq e zi

Komento: