Befasi e madhe, reperja e njohur shtatzënë, po bëhet nënë për herë të parë

18:10 | 13 Janar 2019

Gjira Kajtazi është ndër femrat e para që ka bërë rep në Kosovë.

Ajo vazhdohet të mbetët në kujtesën e publikut për tekstet e saj artistike, shkruan ORAinfo.

Gjira tani nuk është shumë aktive në muzikë, por vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

E me postimin e fundit ajo ka befasuar të gjithë, duke treguar se do të bëhet nënë për herë të parë.

Gjirës i urojmë të ketë një shtatzëni të mbarë dhe të lind një fëmijë të shëndoshë./ORAinfo/

Komento: