Befasi, ja ku mund të përfundojë Lingard – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befasi, ja ku mund të përfundojë Lingard

23:37 | 06 Korrik 2022

Jesse Lingard do të udhëtojë në SHBA për të zhvilluar diskutime me shumë klube të MLS-së rreth mundësisë së ardhjes në ligë, raporton ESPN.

Ish-mesfushori i Manchester United është një agjent i lirë dhe ka tërhequr interes nga West Ham dhe Everton, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, ai është gjithashtu subjekt i interesit nga MLS në ato që janë përshkruar si marrëveshje “themelore”./ORAinfo/

Komento: