Befason Albëria, ja në çfarë gjendje e ka publikuar vajzën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason Albëria, ja në çfarë gjendje e ka publikuar vajzën e saj

23:55 | 16 Shkurt 2019

Albërie Hadërgjonaj është shumë e lidhur me vjazat e saj.

Albërie Hadërgjonaj ka postuar në Instagram disa video, në të cilat shfaq vajzën e saj, Anxhelinën, shkruan lajmi.net.

Anxhelina po pozonte në një vaskë të mbushur me para, ndërsa kishte veshur xhinse dhe një bluzë rozë.

“Hajde u lafshi me pare moqt e mi”, ka shkruar Albëria.

Për ndryshe, Anxhelina Hadërgjonaj ka paralajmëruar rikthimin e fuqishëm në skenën muzikore.

Komento: