‘Befason’ Almeda, ja çfarë emri do t’ia lë djalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Befason’ Almeda, ja çfarë emri do t’ia lë djalit

15:44 | 05 Janar 2019

Almeda Abazi tani po i shijon muajt e fundit të shtatzënisë, edhe pse ka ndryshuar shumë në pamje.

Ajo dhe aktori i njohur Tolgahan Saisman, janë martuar para pak vitesh dhe ata tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Ajo ka hapur një pyetsor në Instastory, e me ç’rast ka marrë një pyetje për emrin e djalit.

Almeda ka thënë se emri I tij do të jetë Efehan, pra duket se emri I djalit të Almedës do të jetë turk./ORAinfo/

Komento: