Befason Ariana, del rrugëve e veshur vetëm me setër!

11:36 | 19 Janar 2019

Ariana Fejzullahu ëshë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Arjana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndyshmet.

Ajo sot ka befasuar me një foto të publikuar. E veshur vetëm me një setër, Arian aka dal me shetit rrugëve. /ORAinfo/

Komento: