Behari nuk i ndahet vjehrrës, kështu kujdeset ajo për të

15:10 | 09 Janar 2019

Gaye Turgut, është aktorja turke e cila te ne u bë e njohur me rolin e Beharit në serilain Më Fal.

Ajo me talentin dhe sharmin e saj arriti që për një kohë të shkurtë të marrë vëmendjen e shumë fansave anë e mbanë botës.

Përveç jetës profesionale, ajo ka edhe një jetë profesionale tejet të lumtur. Ajo është e martuar me aktorin Deniz Evein (Ymytin).

Behari është një rejë e kujdesshme shumë. Shpesh herë ajo shkon dhe e viziton vjehrrën e saj. Shikoni si duket ajo në krahët e saj.

Komento: