Bëhet nami, Icardi zbulon skuadrën ku do të transferohet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhet nami, Icardi zbulon skuadrën ku do të transferohet

14:32 | 31 Dhjetor 2018

Mungesa e interesit nga Real Madrid ka bërë që Mauro Icardi të shpresojë që të bëjë një transferim tek Manchester United këtë verë, raporton Don Balon përcjell ORAinfo.

Sulmuesi dëshiron të konkurrojë në të gjitha frontet në Old Trafford.

Interi dëshiron të jetë në gjendje të garojë në të gjitha frontet dhe nuk e sheh këtë mundësi me skuadrën e Serie A.

Destinacioni i tij ideal ishte Spanja, me Los Blancos, por klubi ka treguar pak interes dhe tani shpreson të fitojë një lëvizje në Old Trafford në verë./ORAinfo/

Komento: