Bes Kallakun nuk do ta njihni në këtë foto, rikthehet në kohë

12:15 | 09 Janar 2019

Bes Kallaku është një nga aktorët më të famshëm në Shqipëri.

Besi ka publikuar një foto të rrallë duke u kther në kohë.

Duket se Bes Kallakun e ka kapluar nostalgjia e kohës kur ishte fëmijë, andaj me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto të shkëputur nga arkiva, shkruan lajmi net.

“Babi, Mami edhe un llapushi…”, ka shkruar Besi pranë fotografisë ku shihet me prindërit dhe komentet nga fansat nuk kanë munguar.

Besi sot është vet prind, mirëpo çifti nuk kanë dashur që të publikojnë foto ku shihet fytyra e Ajkës, andaj ende nuk dihet se cilit i ka ngjarë.

Komento: