Besa Morina publikoi këngën e re, ‘A jena na’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Besa Morina publikoi këngën e re, ‘A jena na’

22:51 | 13 Shkurt 2019

Këngëtarja e njohur, Besa Morina, dje publikoi këngën e saj të re të quajtur ‘A jena na’.

Kënga është mjaft ritmike dhe në stil më të veçantë.

Dëshira e artistes për t’u shprehur përmes performancës është padyshim ajo që i grish të gjithë krijuesit.

E gjithë kjo energji e Besës vjen si një kërkim për të gjetur tek vetja ndjenjën, dëshirën, e mbi të gjitha për të përcjellë tek të tjerët atë që fle në shpirtin e saj, muzikën.

Kësisoj, ajo është munduar të tejçojë tek dashamirët e muzikës gjithmonë mesazhe të forta për ndjenjën më sublime, por edhe motive tjera të rëndësishme.

Këngëtarja ka bashkëpunuar me kompozitorin Cekic Beatz dhe tekstshkruesin Gent Fatali, ndërsa për xhirimet e realizuara në Shqipëri është përkujdesur Produksioni Ego Films.

“A jena na”, është pritur mirë nga publiku që në orët e para të publikimit.

Ashtu siç ka deklaruar edhe ajo vetë, ky vit do të jetë plot me angazhime për këngëtaren.

Komento: