Besnik Qaka i organizon festë madhështore vajzës për ditëlindje, pamje nga festa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Besnik Qaka i organizon festë madhështore vajzës për ditëlindje, pamje nga festa

23:54 | 20 Mars 2019

Besnik Qaka është një prej këngëtarëve më të njohur kosovarë.

Ai është solisti i grupit NRG band, grup ky që I dha muzikës shqiptare për vite vetëm hite, përcjell ORAinfo.

Besniku përeç muzikës, komentohet shumë edhe për jetën private, pasi u martua dhe u bë baba I një vajze.

Sot, vajza e tij festoi ditëlindjen, dhe me këtë rast ai I organizoi një festë madhështore dhe një urim special për të./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!