Big Mama në mesin e dy meshkujve, kush janë ata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Big Mama në mesin e dy meshkujve, kush janë ata

20:05 | 07 Janar 2019

Këngëtarja shqiptare Big Mama nga Maqedonia me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur për publikun.

Ajo në vitet e fundit u përfol shumë sidomos pas ndërhyrjes së saj në trup duke humbur kështu peshën e tepërt.
Këngëtarja Big Mama është fotografuar në praninë e dy meshkujve.

Big Mama në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një fotografi ku shihet duke u shoqëruar me dy meshuj të cilët ka treguar se i ka familjarë, shkruan lajmi net.

‘’Koha për familje’’, ka shkruar ajo pranë postimit. Kujtojmë se sa i përket projekteve muzikore Bigi nuk ka qenë edhe aq aktive, mirëpo në rolin e prezantueses po.

Komento: