Big Mama njësuper femër, shikojeni nga ku paraqitet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Big Mama njësuper femër, shikojeni nga ku paraqitet

13:21 | 26 Janar 2019

Këngëtarja shqiptare Big Mama nga Maqedonia me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur për publikun.

Falë linjave të lakmueshme që posedon tani, ajo po arrin ti lë nën hije të gjitha koleget e saja.

Është kjo moderatorja maqedonase, Big Mama, e cila pas një transformimi radikal në trupin e saj, emri i saj po shtypet mjaft shumë për paraqitjet e saj, shkruan Kosovarja.

Së fundi, është shfaqur pranë një pishine, teksa shihej dukej shijuar këtë mot të ftoftë.

Edhe pse e veshur në trenerka, çizme, dhe pallto dimri, ajo prapë se prapë erdhi në super formë, duke vënë në pah më shumë linjat e saj trupore.

Komento: