Bjonde dhe me flokë të shkurta, do të befasoheni sa shumë ka ndryshuar ‘Jasemini’

23:55 | 01 Mars 2019

Roli i ‘Jaseminit’ në serialin shumë të njohur ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ e bëri të njohur aktoren turke, Hazal Turesan.

Me këtë rol ajo arriti të ketë një sukses të madh si në publikun turk ashtue dhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Suksesi i saj arriti edhe në publikun shqiptar, në të cilin u bë e njohur po me këtë rol.

Ajo pasi përfundoi seriali duket se ka ndryshuar shumë dhe këtë e dëshmojnë fotot që i poston./ORAinfo/

Komento: