Bleona vishet krejt kuq, ky detaj merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bleona vishet krejt kuq, ky detaj merr vëmendjen

16:32 | 07 Shkurt 2019

Këngëtarja nga Shqipëria, Blerona Qereti, është ndër femrat me të bukura në trojet shqiptare.

E vetëdijshme për këta, ajo vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria e saj, përcjell ORAinfo.

Momentalisht Bleona po qëndron ne Los Angeles, dhe duket që ka dal me veturën e saj luksoze dhe me një grim tejet të lehtë që duket shumë natyrale.

Edhe pse shfaqja e saj ishte e tillë, Qereti ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj. /ORAinfo/

Komento: