Blero dhe Teuta Selimi bëhen bashkë, zbulohet…

19:40 | 02 Mars 2019

Një bashkëpunim i ri po vjen në skenën muzikore.

Blero dhe Teuta Selimi duket se po vijnë me bashkëpunim.

Dyshja e madhe e muzikës pop folk do të vijnë me një projekt muzikor.

Tashmë xhirimet e videoklipit kanë filluar për këngën e re.

Për Bleron ky është bashkëpunimi i parë i madh pas shumë kohësh.

“Falja” titullohet projekti i fufndit nga Blero që erdhi në bashkëpunim me Gasson dhe Fissin në fillim të muajit shkurt.

Blero më parë ka ditur të realizojë bashkëpunime me emra të muzikës pop folk.

Kujtojmë se hit i madh u bë kënga “5” me Shkurte Gashin.

Komento: