Blero dje përfundoi në spital, por ja çfarë i bëri Afrona atij

19:22 | 22 Janar 2019

Blero dhe e fejuara e tij Afrona janë një çift jo pak i përfolur në publik.

Që nga lidhja e tyre ata kanë qenë temë diskutimi në publik dhe mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë të fejuar dhe pas pak muajsh pritet ta bëjnë edhe dasmën e tyre.

Meqë është shumë aktiv në rrjete sociale, Blero dje ka publikuar një foto ku shihet i shtrirë në spital.

E Afrona ka publikuar më vonë një foto e veshur si mjeke./ORAinfo/

Komento: