Blero e Afrona ne një darkë romantike, por shikoni si është zbukuruar ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blero e Afrona ne një darkë romantike, por shikoni si është zbukuruar ajo

22:16 | 08 Shkurt 2019

Blero dhe Afrona para pesë vitesh u lidhën me njëri-tjetrin dhe kjo lidhje bëri bujë të madhe në media e në publik.

Që nga atëherë ndonëse në distancë ata vazhdimisht kanë publikuar foto me njëri-tjetrin, përcjell ORAinfo.

Ata janë që të dy tejet aktivë në rrjetet e tyre sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ata kanë postuar foto ku shihet se kanë dalë në një darkë romantike, e të gjithë vëmendjen e merr grimi i Afronës./ORAinfo/

Komento: