Blerona ka humbur shumë kilogramë, shikoni trupin e saj si ‘peshk’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Blerona ka humbur shumë kilogramë, shikoni trupin e saj si ‘peshk’

11:14 | 15 Korrik 2019

Është ndër prezantueset me joshëse shqiptare.

Ajo njihet edhe për linjat e saj bombastike. E duket se këtë verë ajo ka vendosur t’i humbë disa kilogram.

Blerona Zeqiri ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është bërë e dobët në trup.

E veshur me një fustan me vija, prezantuesja dukej në formë dhe shumë seksi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!