Blerona sapo doli nga frizerja, shfaqet me frizurën, grimin dhe veshjen më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blerona sapo doli nga frizerja, shfaqet me frizurën, grimin dhe veshjen më të bukur

19:19 | 05 Janar 2019

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të përfolura të momentit.

Ajo pos për emisionet e veta, është në qendër të vëmendjes edhe për përmasat trupore, shkruan ORAinfo.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: