Bora e madhe ia shkakton këtë problem Kaltrinës, veprimi i saj iu ‘befason’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora e madhe ia shkakton këtë problem Kaltrinës, veprimi i saj iu ‘befason’

16:56 | 10 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer që nga dalja e parë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është e martuar dhe këtë kohë është shtatzënë për herë të dytë.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se bora e madhe ia ka mbuluar veturën, e ajo e ka pastruar edhe pse është shtatzënë./ORAinfo/

Komento: