Bora i’a ka ‘zënë derën e shpisë’, reagimi i Nora Istrefit i papritur

12:50 | 09 Janar 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo është martuar para disa vitesh me Robert Berishën dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është nënë, Nora gjithmonë ka rënë në sy për dukjen e saj e sidomos për format e trupit.

E bora e madhe që ka rënë mbrëmë e ka befasuar Norën. Ajo kur është zgjuar e ka parë se bora i’a ka ‘zënë derën’.

Reagimi i saj është ky në video…

Komento: