Brenda dhomës luksoze të gruas së Granitit, ajo është e mbushur me…

15:04 | 15 Janar 2019

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një video brenda dhomës së saj e cila është e mbushur me gardërobë nga me të ndryshmet. Eh sa me fat është gruaja e Granitit. /ORAinfo/

Komento: