Brenda ditëlindjes së djalit të Majkut – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Brenda ditëlindjes së djalit të Majkut

10:17 | 20 Maj 2019

Djali i reperit Majk, dje ka festuar ditëlindjen.

Roani i vogël që tashmë është fytyrë e njohur për audiencën ka mbushur dy vjet.

Në këtë ditë të veçantë, nuk ka munguar festa dhe argëtimi. Duket se vogëlushi e ka shijuar tej mase këtë ditë.

Por, nuk ka munguar as urimi emocional i reperit për të birin, i cili ka bërë një kolazh fotografish me të, teksa ka shkruar: Qdo sen qe ko me arrit ne jet , ko me bo veq me te pa ty te lumtur , ti je mishi jem, ti je gjaku jem, ti je krijesa ma e Bukur… urime ditelindja e 2 e babit God bless u.

Komento: