Burri i Adelinës ka një vajzë, por a e pranoi ajo Jonin si vëllaun e saj të vogël? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Burri i Adelinës ka një vajzë, por a e pranoi ajo Jonin si vëllaun e saj të vogël?

22:12 | 30 Janar 2019

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Këngëtarja në fjalë martua me biznesmenin Serjoza Markov, për çka shkaktoj një valë të tërë komentesh nga më të ndryshmet, shkruan kosovarja. Publiku ende vazhdon të merret me Adelinen dhe martesën e saj.

Çifti ishin në qendër të vëmendjes së mediave e rrjeteve sociale çdo ditë e sidomos për faktin se Serjoza është maqedonas, për çka edhe Adelina u gjykua e kritikua shumë.

Këngëtarja shqiptare tashmë e ka një djalë me avokatin maqedonas, i cili më parë ka qenë i martuar dhe gjithashtu është baba i një vajze që është afër moshës së Adelines, e e cila ende nuk ka një raport të shëndosh me gruan e re të babait.

Adelina ka thënë se flet me të, por vetëm kaq.

Komento: