Burri i blen veturë super luksoze, reagimi i Necës i papërmbajtshëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Burri i blen veturë super luksoze, reagimi i Necës i papërmbajtshëm

17:33 | 23 Prill 2019

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se burri i saj i ka bërë dhuratë një veturë super-luksoze.

“Thank you love”- ka shkruar Neca në videon të cilën e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAinfo/

Komento: