Burri ka një befasi për Remzien sonte, i bën një dhuratë të shtrenjtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Burri ka një befasi për Remzien sonte, i bën një dhuratë të shtrenjtë

19:53 | 14 Shkurt 2019

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve ajo është edhe tejet aktive në rrjete sociale ku shumë shpesh bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se burri I ka blerë një dhuratë shumë të shtrenjtë për Shën Valentin./ORAinfo/

Komento: