Burri milioner shikoni në çfarë vendi e ka derguar Adelinën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Burri milioner shikoni në çfarë vendi e ka derguar Adelinën

15:29 | 01 Shkurt 2019

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, mirëpo vendosi t’i injorojë dhe ta vazhdojë jetën me burrin dhe djalin, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime të ndryshme nga jeta e saj private dhe profesionale.

Sot ka postuar një foto ku shihet që ështe duke e shijuar një udhetim me teliferik./ORAinfo/

Komento: