Çfarë ka Big Mama, për të ka dal vera – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çfarë ka Big Mama, për të ka dal vera

17:49 | 02 Shkurt 2019

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur për publikun.

Ajo në vitet e fundit u përfol shumë sidomos pas ndërhyrjes së saj në trup duke humbur kështu peshën e tepërt.
Big Mama po shijon ditët gjatë qëndrimit në Qipro.

Big Mama ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet në top-formë.
Këngëtarja ishte veshur me shumë stil, teksa pozoi pranë një veture.

“Vera filloi….A po e keni ftoft ju”, ka qenë mbishkrimi që këngëtarja i ka lënë imazhit atraktiv.

Për ndryshe, Big Mama kohën e fundit nuk ka qenë shumë aktive me projekte muzikore.

Komento: